Prof.Dr. Ersan Şen’den Sitem: Polis Neden Banka Promosyonunun Peşine Düşsün!

Yaklaşık 20 gündür devam eden Emniyet Teşkilatı promosyon konusu gündeme bomba gibi oturdu. Emniyet-Sen Genel Başkanı Faruk SEZER’in başlatmış olduğu etkinlikler büyük ses getirmeye devam ediyor.

Prof.Dr Ersan ŞEN

Emniyet ve Vakıfbank tarafından henüz bir açıklama yapılmazken, bir televizyon programında konuşan Ceza Hukukçusu Prof.Dr Ersan ŞEN adeta sitem etti:

POLİS NEDEN BANKA PROMOSYONUNUN PEŞİNE DÜŞSÜN?

Prof.Dr. Ersan ŞEN’in konuşması şöyle:

“İnsan hakikaten, bazı hususları dile getirirken bakıyorsunuz mesela; Emniyet-Sen. Kaç gündür takip ediyorum, şu promosyon meselesi. Bunlar keyiflerinden mi yapıyor? Bu insanların ihtiyaçları var yahu. Yetmiyor, bu para yetmiyor Emniyet Teşkilatına. Yoksa oturup da benim polisim bankanın promosyonunun peşine bu kadar düşer mi? Hiç mi takip etmiyorsunuz sosyal medya ve basını? Sebep nedir? Aç gözlülük mü? Yetmiyor yetmiyor. 2 çocuğu olan polis memurunun kazancını varsayalım. Eğer eşi çalışmıyorsa yandı!”

Similar Posts

3 Comments

  1. Polisin niye promosyonları il Emniyet mudurlukleri karışıyor hadi karıştırarak neden taksit taksit veriliyor peşin verseler bir işimize yarasa diğer kurumların hepsi peşin alıyorlar onlarada ölüm tayin ve diğer olgular var bu sadece bizemi has yıllardan beri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir