Kayseri Valiliği’nden İlginç Açıklama!

Kayseri Valiliği Tomarza’da Ak Parti Gençlik Kolları Başkanının Bir Polise Saldırması Ve Burnunu Kırmasıyla İlgili İlginç Bir Basın Açıklamasında Bulundu.

Kayseri Valiliği yapmış olduğu basın açıklamasında; “bir siyasi partinin gençlik kollarında görevli bir şahıs ile polis merkezi girişinde görevli bir polis arasında arbede yaşandığı” yönünde açıklama yaptı. 

Kayseri Valiliği’nin Yaptığı açıklamaya Polisler Tepki Gösterdi!

Öncelikle bu siyasi partinin hangisi olduğu belirtilmemiştir. Ayrıca, polis memuruna saldırıldı ya da mukavemette bulunuldu denilmek yerine karşılıklı arbede yaşandı denilerek sanki karşılıklı kavga olduğu izlenimi verilmiştir. Öncelikle belirtmek gerekir ki polis arbede yaşamaz. Polise mukavemet eden şahsa, polis zor kullanır. Bu tür basın açıklamaları yapılırken prosedürün iyi bilinerek kamuoyunun daha dikkatli bilgilendirilmesi gerekmektedir.

Platformumuzun Sözcüsü Ve Emniyet-SEN Genel Başkanı Sayın Faruk SEZER; Kayseri Valiliği’nin Yapmış Olduğu Basın Açıklamasına Twitter Üzerinden Yapmış Olduğu Tweet Dizisi İle Tepki Gösterdi!

Similar Posts

One Comment

  1. Güvenlik güçlerimize kalkan eller kırılsın.halka örnek olacak kişiler böyle yaparsa yarın öbür gün halk karakollarımızı basar kendı adıma bu çirkin saldırıyı şiddetle ve esefle kınıyorum polisimize geçmiş olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir