Vakıfbank

Promosyonda Yeni Gelişme: Vakıfbank’tan EGM’ye Komik Teklif

Vakıfbank

Emniyet Genel Müdürlüğü ile Vakıfbank promosyon anlaşması konusunda toplandı.

Vakıfbank 18.000 TL ödemeyi teklif etti EGM kabul etmedi

       Bizlere gelen yeni bilgilere göre Emniyet Genel Müdürlüğü yetkilileri ile Vakıfbank promosyon anlaşmasıyla ilgili toplandı. Yapılan görüşmelerde Vakıfbank 5 yıllık peşin 18.000 TL ödeme yapmayı kabul etti . Ancak Emniyet Genel Müdürlüğü yetkilileri miktarı az buldu ve ilk toplantıda uzlaşma sağlanamadı. Vakıfbank yetkilileri fiyatı artırmamak için direniyor.

NE OLMUŞTU?

      Günümüz koşullarında geçerliliğini yitiren promosyon anlamasının revize edilmesi ya da tek taraflı feshedilmesi konusunda Emniyet Teşkilatı personelini tepkileri ortaya koyuyor.

         Sitemizde onlarca haber yapıldı  ve twitterda Emniyet Teşkilatı personeli tepkilerini gösterdi.

    Yapılan haberler ve twitterda gösterilen tepkiler sonrasında Genel Müdürlük taşra birimlerini arayarak mevcut promosyon anlaşmaları hakkında bilgi istedi.

      Promosyon anlaşmasıyla ilgili bugün yeni bir gelişme daha yaşandı. İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail ÇATAKLI şu açıklamayı yaptı.

 

”Promosyon sözleşmesinde değişen ekonomik koşullar nedeniyle personelimizin promosyon parasıyla ilgili  Vakıfbank ile yaklaşık 1 aydır görüşmeler devam ediyor.”

Similar Posts

9 Comments

  1. #VAKIFEGMpromosyonuYenile EGM VAKIFBANK kazan kazan yapın anlaşmayı iptal edin 3 yıllığına peşin 50.000 tl ye anlaşın EGM polisine sahip çıktığını kanıtlasın 330 bin polisin gönlünü alsın VAKIFBANK da Türkiye rekoru kırsın günlerce konuşulsun reklamını bedava medya yapsın

  2. 18bin vermeye utanmıyolarmı arkadaş diğer kurumlar 25 30bin gibi rakama anlaşıyo üstelik düşük maaşlarla umarım egm dirayetli olurda bu savaşı kazanır. Ama söylendiği gibi araç alımı filan olduysa zor bu iş.

  3. Önemli olan anlaşılan miktar kadar da ödenmesi bence peşin olması daha çok işimize yarayacak taksit taksit bir anlamı kalmıyor paranın

  4. Eğer bu haber doğru ise gerçekten hakaret gibi bir şey. 5 yıllık 18.000 yani aylık 300 TL. Bence hiç bir emniyet personeline sorulmadan genel müdürlüğün tek taraflı yaptığı bu a laşmanın artık vakıfbank ile yürümeyeceği açıkca ortadadır ve anlaşmayı yapanlar acilen te taraflı sözleşmeyi feshederek yeni teklifler için bankalara davetiye gönderilmeli. Vakıfbank hariç diğer tüm bankalara bu teklif gönderilmeli. Vakıfbankı asla davet etmemeleri gerekir. Polisler bu vatanın üvey evlatları değil.

  5. Polısın hakkına kım sahıp cıkıcak? Bence 5 yıllık ise 75 bın pesın versınler yıllardır bankaların polısın üzerinden kazandığı paralara sayarlar

  6. Acilen Vakıfbank ile anlaşma tek taraflı olarak fes edilmeli. Dalga mı geçiyor bunlar. Nasılsa polisler sahipsiz. Sesini çıkaramazlar, Amirleri ne derse o olur diye aptalca teklif yapmışlar. Eğer bizlerin hakkını kim savunmuyor yada kayıtsız kalıyorsa onları Allah’a havale ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir