İSTANBUL’DA BİR MESLEKTAŞIMIZ ŞEHİT OLDU!

İstanbul Büyükçekmece’de İhbara giden polis memuru Cihat Ermiş İçeriden açılan ateşle şehit oldu.

Olay, gece saat 02.30 sıralarında Büyükçekmece Muratçeşme Mahallesi’nde meydana geldi. Havaya ateş açan iki şahıs olduğu yönünde ihbar geldi. Ekipler olay yerine intikal etti.

Ekipler çevrede araştırma yaparken polise bir ihbar daha geldi. Arayan kişi evinin duvarlarına kurşun isabet ettiğini söyleyerek polisten yardım istedi. Bunun üzerine olay yerinde araştırma yapan ekipler ihbarın yapıldığı daireye gitti. Duvarlarında kurşun izi olan zilini çalan ekiplere kapı açılmadı. Ekipler ihbarı yapan numarayı aradı fakat numarayı da kimse açmadı. Ekipler bunun üzerine daire kapısını açarak içeri girmek istedi ancak o sırada içeriden ekiplere doğru silahla ateş edildi.

Evdeki Muhammet Emre Çorak’ın silahından çıkan kurşun polis memuru Cihat Ermiş’in göğsüne isabet etti. Ağır yaralanan Ermiş, Mimarsinan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ermiş burada yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybederek şehit oldu.

ZANLININ 40 ADET SUÇ KAYDI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI!

Ateş eden şahsın 40 adet suç kaydı olduğu öğrenildi.

Onlarca suç kaydı olan birisinin dışarda gezmesi ve meslektaşımızı şehit etmesi ise hukuk sisteminin ne kadar arızalı olduğunu ortaya koydu. Şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve emniyet teşkilatına başsağlığı dileriz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir