BURSA’DA DEVRİYE GEZEN ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİLERİ SUÇ MAKİNESİ ŞAHSI YAKALADI

Bursa’da Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı bekçiler, devriye sırasında şüpheli bir kişiyi yakaladı. Yapılan kimlik sorgulamalarında şahsın 39 suç kaydı olduğu ve aranması bulunduğu ortaya çıktı. İncelemeler sonucunda şahsın 1985 doğumlu İ.B. olduğu ve 23 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu belirlendi. Şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Merinos Polis Merkez Amirliği’ne bağlı bekçiler, devriye atarken suç makinesini yakaladı. Devriye olarak gezen ekipler dün akşam İ.B.’yi şüpheli gördü. Kişi için yapılan kimlik sorgulamalarında ismini sürekli farklı şekilde söyleyen ve üzerinden farklı kimlikler çıkan kişi, bu şüpheler üzerine yakalanarak merkeze götürüldü.

*SUÇ MAKİNESİ ÇIKTI*

Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Merinos Polis Merkez Amirliği’nde yapılan incelemeler sonucunda kişinin kimliği tespit edildi ve 1985 doğumlu İ.B. olduğu anlaşıldı. Kişi incelemesinde ise kişinin 39 suç kaydı olduğu, 5 dosyadan aranmasının bulunduğu ve 23 yıl kesinleşmiş hapis cezası verildiği ortaya çıktı. Bekçilerin dikkatinden kaçamayan İ.B., yapılan işlemlerin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi .

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir